سوالات متداول

سوالات متداول

با تلفن 02188321534 یا 09125225724 تماس حاصل نمایید.
گزینه رمز خود را فراموش کرده ام را انتخاب میکنید و ایمیل خود را وارد میکنید و برای شما رمز جدید ساخته و ارسال می شود . تذکر مهم : اگر رمز و شناسه خود را فراموش کردید، به هیچ وجه نسبت به عضویت مجدد اقدام نکنید
برای ثبت سفارش ، پس از ورود به سایت گزینه ثبت سفارش را انتخاب نموده و در مرحله بعد سفارش طراحی گرافیک را انتخاب میکنید . بعد از آن سفارش مورد نظر خود را ثبت میکنید . بعد از آن جزئیات سفارش را مشخص و سپس طراح مورد نظر خود را با توجه به ویژگی های مورد نظر انتخاب می کنید . پس از تایید طراح ، شما میتوانید با طراح ارتباط مستقیم داشته باشید و نکته ای اگر هست به او گوشزد کنید . سپس در صفحه به شما زمانی که برای این کار لازم است نمایش داده میشود و از همان لحظه محاسبه می شود . که در صورت زودتر تمام شدن طرح ، طراح میتواند اتمام کار را زده و طرح را برای شما ارسال کند .
برای دریافت فایل لایه باز فتوشاپ یا کورل قبل از کامل شدن سفارش باید با طراح صحبت کنید . در صورت موافق بودن هزینه فایل لایه باز جداگانه حساب می شود .
توضیحات خود را نوشته و گزینه طراحی مجدد را میزنید . در صورتی که بعد از طراحی دوم اگر مورد پسندتون نبود 30 درصد مبلغ را دیزاینو به شما عودت میدهد .
با توجه به تغییر زیاد قیمت های کارهای چاپی فعلا امکان سفارش از طریق سایت نیست . لذا از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09125225724 پیام بفرستید یا با شماره 02188321534 تماس حاصل کنید .
شما میتوانید از طریق سفارش اختصاصی و توضیحات مربوطه طرح مورد نظرتون رو سفارش بدید .