یک کارت ویزیت خوب چه نکاتی را دارد؟

یک کارت ویزیت خوب چه نکاتی را دارد؟

یک کارت ویزیت خوب چه نکاتی را دارد؟

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  • ساعت : ۰۳:۰۰
  • تعداد نظرها : 0
  • تعداد بازدید : ۸۷۶
 • این مطلب پسندیدم: ۱
 • انتشار این مطلب:
طراحی حرفه ای:
طراحی کارت ویزیت خود را به گونه ای انجام دهید که تمیز و حرفه ای باشد. از طرحی استفاده نمایید که بازتابی از برند شما باشد. انتخاب یک طراح زمانی که تصاویر در کسب وکار شما بسیار مهم است، سرمایه گذاری خوبی است. در شرکت کروشه، ما انواع مختلفی از قالب ها و طرح ها را پیشنهاد می دهیم تا اطمینان حاصل کنید کارتان با سرعت و دقت هر چه تمام انجام می شود.
خوانا بودن یکی از مسائل ضروری کارت ویزیت هاست:
فونت های منحصر به فرد و فانتزی برای کارت های ویزیت چاپی معنایی ندارد. سعی کنید تا جایی که می توانید فونت خود را ساده و بزرگ انتخاب کنید تا خواندن آن اسانتر باشد.بهتر است بیش از دو فونت در طراحی خود استفاده نکنید. انتخاب موارد چاپی روشن بر روی رنگ های تیره کار خواندن را برای برخی از افراد دشوار می سازد. بنابراین با انتخاب رنگ های خنثی به همراه سایه، موارد چاپی آبی تیره یا خاکستری ارجح تر است. مطمئن شوید که فونت های شما آشفته و به هم ریخته نیست و تنها موارد ضروری همچون نام، اطلاعات تماس در آن ذکر شده است. اگر اطلاعات حیاتی دیگری دارید، آن را در پشت کارت ویزیت خود بنویسید. این موارد می تواند شامل پروفایل رسانه های اجتماعی و اطلاعات اضافی شرکت باشد.
صفحه آرایی بسیار مهم است:
سایزها و اندازه های متعددی برای کارت های ویزیت وجود دارد اما بهترین مورد، سایز ۳.۵ در ۲ اینچ و به شکل مستطیلی است. کارت ویزیت هایی با برش خاص چشم نوازند اما نگهداری آن ممکن است کمی دشوار باشد. طراحی کارت ویزیت با متن هایی که از سمت راست نوشته شده اند کار خواندن را آسانتر می کند در حالیکه متن های مرکزی به نظر آشفته می رسند و خواندن آنها نیز بسیار دشوار است. نشان دادن لوگوی شرکت بسیار مهم است اما اجازه ندهید این تصویر بخش اعظم فضای جلویی کارت را بگیرد. باید مطمئن شوید که این لوگو خارج از متن قرار گرفته است. اگر می خواهید از خطوط اطراف استفاده کنید مراقب مسئله برش نیز باشید.
اطلاعات مرتبط را در کارت ویزیت قرار دهید:
حداقل دو روش برای برقراری ارتباط در کارت ویزیت داشته باشید. حداقل اطلاعاتی که بر روی کارت ویزیت قرار می گیرد باید شامل نام شرکت، نام کارمندان، تلفن تماس، آدرس ایمیل و سایت شرکت باشد. اگر فضای موجود اجازه می دهد، پروفایل رسانه های اجتماعی شرکت را نیز در کارت ویزیت قرار دهید. این مورد نیز یک روش دیگر برای مشتریان است تا بتوانند با شما تماس بگیرند، در مورد شرکت تحقیقاتی داشته باشند و با خدمات و محصولات شما آشنا شوند. در دنیای فناوری امروز، نیازی نیست شماره فکس شرکت را در کارت ویزیت بگنجانید.
کیفیت کارت ویزیت:
نوع کارت ویزیت می تواند منعکس کننده شرکت، محصولات و خدمات آن باشد. انتخاب ضخامت ۱۲PT تا ۱۴PT بالاترین کیفیت موجود برای دوام و زیبایی کارت است. کاغذهای براق برای تصاویر، بسیار خوب عمل می کنند اما انتخاب آن ممکن است کار نوشتن را دشوارتر کند. کاغذهای بدون پوشش بیشتر رسمی هستند و می توانند با سربرگ، پاکت نامه و بروشورهای شرکت ست شوند.
انواع دیگری از کارت ویزیت:
کارت ویزیت های چاپی دیگری همچون کارت های پلاستیکی یا لمینت وجود دارد. کارت ویزیت های پلاستیکی برای کارت های عضویت، کارت های VIP، کارت های وفاداری و سایر موارد عالی هستند. انتخاب کارت ویزیت لمینت باعث می شود کارت شما ضد آب و مقاوم باشد. کارت ویزیتی که انتخاب می کنید، مسائل بسیار زیادی در مورد شرکت شما بیان می کند. به هنگام طراحی آن باید کاری کنید که مشتری همیشه شما را به خاطر داشته باشد و آن را با کسب وکارتان مرتبط سازد.اگرچه همه کارت های ویزیت باید از فرمول ساده و یکسانی پیروی کنند اما مسائل اضافی کوچک باعث می شود کار شما به یاد ماندنی و متمایز شود
منبع : primoprint

برچسب ها :

نویسنده : دیزاینو دیزاینو
 • این مطلب پسندیدم: ۱
 • انتشار این مطلب:

میزان رضایت مندی از این سفارش : از 3 رای ثبت شده

نظرات ثبت شده